Hlavní informace

Obchodní zástupce - fotovoltaické systémy

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Popis úkolů a požadavky

 Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na instalaci fotovoltaických systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce – fotovoltaické systémy.

Náplň práce:

  • Prodej fotovoltaických instalací v Tebou vybrané oblasti
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v určené oblasti
  • Zpracovávání poptávek od potencionálních klientů
  • Reporting obchodnímu manažerovi
  • Vytváření pozitivní image společnosti
  • Vysoká úroveň zákaznických služeb
  • Profesionální poradenství směrem k zákazníkům

Požadujeme:

  • Zkušenosti s obchodní činností (tah na bránu)
  • Schopnost plánovat a organizovat vlastní práci
  • Chuť k práci a zaměření na úspěch
  • Uživatelská znalost MS Office a práce na PC
  • Aktivní řidič s vlastním vozem (průkaz sk. B)

Nabízíme:

  • Spolupráce na IČO
  • Stabilní zázemí férové společnosti
  • Rozvoj a možnost karierního růstu
  • Pravidelné prodejní soutěže
  • Místo výkonu práce: Jihočeský kraj

Výhody:

Adresa: kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Prodej a obchod, Elektrotechnika a energetika , Account Manager, Key Account Manager, Obchodní zástupce
Typ: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Finanční odměna:  60 000 ‍–‍ 120 000 Kč
Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Obchodní zástupce Reporting