Hlavní informace

Hledáme kolegu/kolegyni na IT oddělení!

Pozice: Nezadáno

Začátek: Co nejdříve

Konec: Nezadáno

Město: Praha 5, Česká republika

Způsob spolupráce: Dlouhodobá spolupráce

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 6. 4. 2024

Popis úkolů a požadavky

Náplň práce:

  • Tvorba webů a e-shopů
  • Práce s platformami Shoptet, Wordpress a custom řešení
  • Spolupráce s klientem na zadání a návrhu
  • Programování a implementace webu/e-shopu
Požadujeme:

  • Praxi v tvorbě webů a e-shopů minimálně 2 roky
  • Znalost platforem Shoptet, Wordpress
  • Samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Znalost jazyků PHP, Java, C, C++, HTML, XML
  • Výhoda znalosti Swift, Kotlin a práce s AI

Nabízíme:

  • Měsíční finanční ohodnocení dle domluvy
  • Možnost profesního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Plnohodnotnou práci na dálku (remote)
Nástup:

  • Ihned

První krok:
Uchazeči o tuto pozici musí nejprve splnit zadaný projekt, na jehož základě posoudíme jejich dovednosti a kvality.

Jak se přihlásit:
Zašlete svůj životopis a motivační dopis na email ...
Předem bychom rádi zdůraznili, že nehledáme někoho, kdo by nás bral jako zakázku, ale hledáme nového kolegu/kolegyni na IČO do našeho týmu!

Těšíme se na Vaše reakce!

Kategorie

Webdesign Webové aplikace Funkcionální programování Webové služby Webový analytik Android Tvorba programovacích požadavků PHP Java WordPress